Úvod

Vítejte v nápovědě hry Vojevůdci a čarodějové

Vojevůdci a čarodějové jsou on-line fantasy hra. Máte k dispozici zemi, které vládnete, a o kterou se staráte. Každý den vám přibude určitý počet tahů, které můžete odehrát. Své království zvelebujete stavbou různých budov. Z některých těchto budov vám poddaní platí daně, které můžete využít k dalšímu rozvoji své země. Budovy si také můžete pronajmout do svých služeb a veškerá produkce surovin pak jde do vašich skladů.

Z počátku můžete stavět pouze základní budovy jako jsou domy, farmy a pily. Vylepšováním vašeho sídla získáte další pozemky pro stavbu nových a lepších budov. Země začne prosperovat, zaplní se obchody, oltáři či zlatými doly.

Na obranu své země budete potřebovat armádu. Existuje mnoho způsobů, jak ochránit svou zemi. Můžete se spolehnout na oddané rytíře, lučištníky či těžkooděnce. Můžete pomocí magie přivolat do svých služeb zvířata jako například vlky, medvědy nebo jednorožce. Pokud se rozhodnete zabývat vyšší magií, můžete do své armády získat mocné draky a další tajemné magické bytosti. Jakmile bude vaše armáda dostatečně silná, můžete ji vyslat do útoku na nepřátelské země a dobýt si tak zlato, suroviny a slávu.

Za účelem obrany vaší země a získání podpory vašich útoků se můžete stát členem některé z mnoha aliancí. Uvnitř vaší aliance můžete snadno komunikovat s ostatními členy, domlouvat se na společných válečných taženích, magických útocích a zlodějských akcích. Aliance mezi sebou na konci věku soupeří ve snaze vyhrát hru stavbou velkolepého paláce.Hledání

Zadejte prvních pár písmen jednotky, kouzla, stavby či zlodějské akce a zjistěte detailní informace.


Stažení nápovědy pro tisk

vojevudci-napoveda-tisk.pdf (1,24MB, poslední aktualizace 16.9.2014 11:34:06)
Nápověda v tisknutelném formátu neobsahuje seznam staveb, jednotek, kouzel ani schopností jednotek a hrdinů.