Registrace hráče

Pro registraci do Vojevůdců a čarodějů musíte vyplnit následující formulář.
Přihlašovací heslo obdržíte po zaregistrování mailem na vámi uvedený email. Použijte jen vlastní email, na něj si totiž později můžete poslat ztracené heslo či přes něj můžete zrušit svoji zemi.
Ve jméně země, vládce a v loginu používejte jen znaky české abecedy, mezery, pomlčky a tečky.
Pravidla pro jména zemí a vládců:
 • Používejte jména vhodná pro herní fantasy svět.
 • Nepoužívejte žádné moderní názvy (nevhodné jsou "Atomový hřib", "Země tanků" a podobně) ani existující jména ("Jaromír Jágr", "Adolf Hitler", "Jaroslav Seifert").
 • Nepoužívejte zkratky (existující "ODS", "NATO" či neexistující "X.C.D.", "BGGH").
 • Jako jazyk pokud možno zvolte češtinu případně angličtinu (změti písmen vydávající se za nějaký exotický jazyk nebudou akceptovány).
 • Používejte smysluplné názvy, náhodné názvy typu "lajoierbn", "nawbwgxyfgz", "fff" nejsou přípustné.
 • Nepište celé názvy velkými písmeny, používejte je jen tam, kde mají být ("ČERNÝ HRAD" je nepřípustný, "Arel MacKeila" je bez problémů).
 • Není povoleno záměrně používat velmi podobná jména, jako má jiný hráč, jen s malou úpravou (například cizí "Richard Lví Srdce" upravit na "Ruchard Lví Srdce").
 • Jméno země, vládce a pohlaví můžete také měnit prvních 9 dní registrace. Proto v případě pochybností nejdříve zvolte nekonfliktní jméno a po registraci se optejte, zda můžete to a to použít.

Je zakázáno hrát v jednom věku za více než jednu zemi (a to včetně její registrace).
V první den registrace můžete kdykoliv změnit rasu či terén a začít tak znovu od začátku bez omezení.

Pokud jste už zaplatili příspěvek dříve a hráli jste v minulých věcích, musíte zadat stejný login (přihlašovací jméno) a registrační email, jako minule !
login (jen pro vstup do hry, délka 3-10 znaků)
email (důležité!, zde obdržíte heslo)
rasa
terén
bude zvolen nejvhodnější
pohlaví (kvůli titulům)
jméno vládce (délka 3-20 znaků)
jméno země (délka 3-20 znaků)


(tato volba je doporučena všem úplným nováčkům, naopak použití zkušeným hráčem bude trestáno)Pravidla hry:
 1. Pokud bude jeden hráč hrát za více zemí, budou mu všechny smazány.
 2. Je rovněž přísně zakázáno logování se do cizích zemí – ať už hráč zjistí přístupové údaje jakkoliv – je to považováno za totéž jako hraní za více zemí a země budou smazány. Jediná možnost, jak se přihlásit do cizí země, je přes svůj účet (za předpokladu, že to cílová země v nastavení povolí).
 3. Pokud si hráč zaregistruje zemi s nevhodným jménem vládce či země (tj. jména, která nejsou v souladu s pravidly pro tvorbu jmen uvedenými u registrace) a ani po upozornění si ho nezmění na vhodné, bude jeho země smazána.
 4. Pokud hráč založí alianci s velmi nevhodným jménem či přidá alianci velmi nevhodnou ikonku, nebo pokud opakovaně vybere nevhodný název či ikonku aliance, bude jeho země smazána.
 5. Pokud bude hráč opakovaně či velmi závažně porušovat pravidla fór ve hře, nebo bude posílat poštou či na fóra spam, bude jeho země smazána.
 6. Pokud hráč objeví chybu ve hře a bude ji využívat ve svůj prospěch, bude jeho země smazána. Naopak pokud na ni upozorní správce, bude podle závažnosti chyby odměněn hraním zdarma (na dobu podle závažnosti chyby).
 7. Země hráče může být také smazána za jakýkoliv jiný velmi vážný prohřešek (například cílené zatěžování serveru, velmi nevhodné popisky země či aliance, velmi nevhodné texty u poslaných útoků a podobně).
 8. Ve všech případech 1.-7. je konečné rozhodnutí o tom, zda došlo k provinění, na správci hry.
 9. Pokud hráč poruší opakovaně pravidla Vojevůdců a čarodějů, a jeho země bude smazána, může být v krajních případech vykázán ze hry navždy. Pokud se později přihlásí, jeho země bude okamžitě smazána.
  Momentálně je vykázán hráč Darkness.
 10. Není v silách správce opravovat chyby, které by mohly vzniknout výpadkem databáze či serveru, proto opravovány nebudou. Ale pravděpodobnost výskytu chyb je mizivá.
 11. Platba příspěvku je dar na provoz serveru, v žádném případě není možné její navrácení.
 12. Smyslem těchto pravidel je umožnit bezproblémové hrani všem, kteří si opravdu chtějí zahrát v klidném a příjemném prostředí :)

  Na oplátku se já Marley, autor a správce hry, vynasnažím, aby Vojevůdci běželi co nejlépe, bez výpadků a hráčů porušujících pravidla a kazících tak hru ostatním. Věk od věku budu hru měnit a přizpůsobovat, aby byla co nejlépe hratelná. Jakékolik (alespoň trošku rozumné:) návrhy hráčů na zlepšení hry si rád vyslechnu.