Vítězná aliance X. věku

Erb aliance Aliance Tovaryšstvo Erb aliance
Vůdce aliancekrál Lothar Maximus
Síla27M
Bohatství11G
Čest17
Slzy bohů47Slzy bohů
Dobyto polobohů19
Alianční bonus6,5% Síla v útokuSíla v obraněŽivoty

Členové aliance

ZeměVládceSílaBohat.ČestSlz
Zakopaný Cechkrál Hauran Nesmrtelný6,3M1,7G07Slzy bohů
Cech tuláckýkrál Feo Všudebyl3,8M1,5G010Slzy bohů
Cech Maximálníkrál Lothar Maximus3,3M1,2G010Slzy bohů
Cech obuvnickýkrál Drzoun Pantoflíček2,9M1,3G08Slzy bohů
Cech jatečníkrál Herb Jitrnička2,4M1,2G06Slzy bohů
Cech pivovarnickýkrál Ragnar Slad Rozlívač2,3M970M06Slzy bohů
Cech Miezekrál Kocanda2,1M770M17 (+1%)-
Cech hvězdářskýkrál Rozy Zatmívač1,3M800M0-
Cech čistotykrál Percival Wolfe1,1M740M0-
Cech včelařskýkrál Medoslav Bzuk1,1M1G0-
Vážené královny, vážení králové,

pohlcen eufórií stále probíhajících oslav všech členů Tovayšstva sepisuji tyto řádky s hřejivým pocitem cenného vítězství a dobře odvedené práce.
Cesta to však nebyla úplně jednoduchá, jak se možná některým na první pohled zdá. Naše velkolepé plány o vypěstování co možná největších brambor byly hned zpočátku zmařeny krvavými nájezdy indiánských Rudochů. Nepřipravenost a zaslepení se v rolnických prací zasadila většině cechů nepříjemné rány a ztráty byly znatelné. Avšak po několika denním trvání těchto krvavých jatek, nalezla se společná řeč s vůdcem Rudých a situace byla zachráněna.
Jak každý správný vůdce jistě ví že „umění diplomacie je silnou zbraní a nedílnou součástí k dosažený k úspěchu“ čehož jsem se pečlivě držel a pod záštitou smluv, které nám dopřávalo potřebný klid pro rozvoj všech našich cechů jsme pokračovali ve stanoveném plánu. Konec konců toto pojeti si vzala k srdci většina dalších aliancí a věk tak dostal nádech spíše farmícího rázu.
Netrvalo dlouho a stavění slz spojené s dobýváním polobohů klepalo za dveřmi a to začal teprve ten pravý oříšek. Nejenže se hned první den nejmenovaný Catclub zapomněl poslat a nebyl tak splněn dobře hodnocený úkol, ale k tomu všemu soupeřící aliance nasadili nevídanou laťku, kde při jeho pohledu nám trošku tuhl úsměv{:-o; Ale co... hned druhý den jsme to napravili mým a Haurovým nedobytím, takže nebylo jiné cesty než si půjčit o Ragnara prášky na tlak.{B-) Balancováním nad propastí jsme nakonec ustáli a postup byl zajištěn.

Fáze vyřazovacích duelů nabídla opravdu zajímavé momenty. Již první s aliancí Bdělých byl velmi těžký především ve správném naplánování obrany neboť oříšek jménem Falux nebylo jednoduché rozlousknout. Avšak náš vyčkávací moment v prvním přepočtu celkem zapadl do vyložených karet Bdělých s trumfem Falux, ale i přesto bylo dost veselo. Je nutno si přiznat, že nejen dobrý odhad posil, ale také určitá dávka štěstí pomohla při ubránění velmi silného útoku. Vůně Herbových jitrniček stala se osudným pro krále Plziho, která jej omámila natolik, že si je bez jakéhokoliv pozvání chtěl přivlastnit všechny{:-)) Co si budeme povídat… nechybělo málo a dílo bylo dokonáno{:8) Mocná salva mightyho Medoslava a zákořeného zloděje Herba byla jednou z klíčových zbraní našeho vítězného tažení, které zakončil náš šelmovitý bojovník Kocanda likvidačním útokem na již zmiňovaného Faluxe.

Semifinálový duel byl doslova „Vzdorem“ všech členů této aliance. Bohužel hned první přepočet nenaklonil misky vah ani na jednu stranu, a proto bylo třeba sáhnout pro nejtajnější zbrani jménem „Hauran“, který je v druhém válečném přepočtu naklonil v náš prospěch. Bohužel i přes statečnost bojujícího Pantoflíčka podlehl drtivému náletu v třetím přepočtu. Klid a pohodnu našim tlukoucím srdcím dodal Kocanda, který pojistil finálový postup.

Co dodat k finále..? Ze řetězu utržený Hauran odvedl svoji práci na 100% stejně tak ostatní členové aliance, kde jsme Ďáblovým Vyvrhelům nenabídli žádné slabé místo k udeření (Tomíkovův trapný odchod snad není třeba komentovat) takže hurááá, zvítězili jsme{#:-)

Tohoto vítězství bychom však nikdy nedosáhli nebýt všech mých cechovních bratrů. Chtěl bych právě vám všem poděkovat za perfektně odvedenou práci, odhodlanost, poslušnost a vytvoření té úžasné atmosféry, která minimálně mě zpříjemňovala hraní{ziv

Také díky patří všem aliancím, se kterými jsme měli tu čest utkat se na bitevním poli, bez vás by to byla nuda{vct

S přáním šťastného začátku všem, kteří plánují hrát příští věk.

král Lothar Maximus, království Cech Maximální

Finální rivalové (73. - 76. rok)

47Slzy bohů
Erb aliance Tovaryšstvo Erb aliance

vs.

Erb aliance Ďáblovi Vyvrhelové Erb aliance
23Slzy bohů

Semirivalové (69. - 72. rok)

43Slzy bohů
Erb aliance Order of White Shield Erb aliance

vs.

Erb aliance Ďáblovi Vyvrhelové Erb aliance
44Slzy bohů
47Slzy bohů
Erb aliance Tovaryšstvo Erb aliance

vs.

Erb aliance Vzdor Erb aliance
43Slzy bohů

Čtvrtrivalové (65. - 68. rok)

42Slzy bohů
Erb aliance Ďáblovi Vyvrhelové Erb aliance

vs.

Erb aliance Rudí Erb aliance
35Slzy bohů
47Slzy bohů
Erb aliance Vzdor Erb aliance

vs.

Erb aliance Která pohoří Erb aliance
25Slzy bohů
49Slzy bohů
Erb aliance Tovaryšstvo Erb aliance

vs.

Erb aliance Bdělí Erb aliance
43Slzy bohů
49Slzy bohů
Erb aliance Order of White Shield Erb aliance

vs.

Erb aliance Strážci plamene Erb aliance
41Slzy bohů

Cena útěchy

Obdržela ji aliance Erb aliance Bdělí Erb aliance (vůdce král Wasar Nehynoucí) za zisk 56.

Zpět do síně slávy Zpět na úvodní stránku