Vítězný klan V. věku

Safíroví draci
Hlava klanukrál Ragnar Strážce Stínů
Síla39M
Bohatství14G
Čest-1.685
Slzy bohů75Slzy bohů

Aliance klanu

#AlianceČlenůVůdceSílaBohatstvíČestSlz
1.Špinavci Erb aliance8král Sebeslav Včelka21M7,6G-51038Slzy bohů
2.Ancient Evil Erb aliance8král Lothar Padawann17M6,2G-1.17537Slzy bohů
Dědicům, Následovníkům, ale i všem Protivníkům...

S hlavou vztyčenou a s hrdostí můžu říct „dokonáno jest!“
Drak rozepjal křídla, chrlíc plamen smrti a znovuzrození, podrobil sobě celý známý svět. Nikdo nebyl ušetřen a každý byl ve zkoušce ohněm poměřen, většina neuspěla a jejich jména zmizela v zatracení, zůstali pouze vyvolení, zrodili se noví Draci.

Válečníci, čarodějové, stratégové i diplomati pod dračí zástavou udělali společně vše proto, aby konečné vítězství patřilo jim. To, že cíl byl naplněn a vítězství zpečetěno, bylo zásluhou všech a tedy všem jako celku také patří mé poděkování. Přestože vždy vše nebylo jednoduché a občas došlo i na nějakou ostřejší výměnu názorů, každý Drak ukázal, že prospěch klanu je na prvním místě a že je hoden tohoto vítězství.

Vím, že přijdou další věky, další války, další prohry i vítězství, ale tento triumf zůstane vryt v paměti nás všech; věk V. patří Drakovi, za což patří těm, jejichž jména jsou zde vtesána v kámen, zasloužená sláva. A tak ať tomu je navěky, až do skonání tohoto světa.

Lord Ragnar Strážce Stínů, hlasem Draka, Vrchní klanový Kebul...


Králové a královny,
dovolte mi vyjádřit poděkování za věrné služby králům své aliance, díky nimž toto naše dítě dospělo k plně zaslouženému a proto opojnému vítězství. Každý panovník byl důležitým článkem řetězu, kterým jsme spoutali a ovládli Draka při jeho triumfálním letu nad tímto světem. Nechť jsou jejich pro alianci a Draka nejdůležitější služby vytesány do kamene:

Sebeslav Včelka : vůdce aliance, slzobořič, zbořil 20 Slz.
Anteilth an Čaroděj : pravá ruka vůdce, čaroděj, alianční strojodrtič, uhájil 4 Slzy, sám jich zbořil 5.
Dessima Isia : obránce slz, uhájila 8 Slz, živitel klanu a poskytovatel cenných protijízdních armád
Ferodlak Nakažlivý – slzobořič, zbořil 9 Slz, zdatný ničitel soupeřových podpůrných zemí, ačkoliv se v průběhu věku musel potýkat s různými nepříjemnými překážkami (většinou způsobenými sebou samým pod vlivem nejrůznějších omamných látek).
Jáchym De Fendr : obránce slz, uhájil všechny své Slzy, již jeho jméno přimělo všechny potenciální útočníky odvrátit zrak zahanbeně jinam
Percival Wolfe : obránce slz, uhájil všechny své Slzy, útočníky však neodrážel svou mocnou armádou, ale pouhými zvěstmi o její síle
Razghul Drtič – slzobořič, zbořil 3 Slzy, jeho armáda několikrát poskytla rozhodující pomoc při bránění Slz před armádami obrů a mamutů.
Tomas von Schönstein – obránce slz, uhájil všechny své Slzy, živitel klanu, a ačkoliv jeho obrana byla z obránců slz nejmenší (5M), nenašel se k Tomasově nespokojenosti ani jediný vyzyvatel.

Dále děkuji Lotharovi za vedení naší klanové spolualiance, kdy nedovolil, aby se z ní přes určité nepříjemné rány Osudu stala nepřekonatelná překážka k vítězství, ale naopak, dokázal jakoukoliv utrženou slabinu přetavit tak, aby se stala silnou stránkou.

A naposled našim soupeřům, za to že nám nedali nic zadarmo, a tím nám udělali vítězství o to sladším. Přeji Vám více štěstí v novém věku, jehož úsvit začíná.

Vážené královny, vážení králové,

V. věk byl věkem krvavých a nelítostných bojů. Mnoho klanů popralo se na bitevním poli, ve kterých vynaložili maximální úsilí o to, aby se stali vítězi a mohli se napít z poháru Vítězství. Ovšem vítěz mohl být jen jeden a já jsem opravdu velmi hrdý na to, že V. věk vejde do historie známý jako „věk Draka“.

Chtěl bych poděkovat všem členům mé aliance, především za jejich přístup a odhodlání v boji proti nepříteli. Konkrétně díky patří:
Snichovi: Za kvalitní obranu a podporu aliance v dobách nejtěžších. Ze začátku naše názory byly trošku rozdílné, ovšem ke konci věku jsme našli společnou cestu a dokázal jsi, že tvá role ti byla přiřazena právem.
Hauranovi: Za vytvoření (dovolím si tvrdit) „ultra defu", díky kterému byl schopen podporovat ostatní členy naši aliance; splnil jsi všechny mé rozkazy = byl jsi velkou oporou naší aliance.
Khargovi: Za výkon, který snad nepotřebuje komentáře..., napadá mě snad jen „all-in => dobýt => pohonit ego"; tímto heslem jsi se řídil celý věk a významně jsi přispěl k vítězství v tomto věku.
Ragnarovi: Za perfekní vedení našeho klanu a stejně tak své země. Kvalitní práce jako obvykle.
Ventarovi: Za jeho zbrojení “alááá za mlada"; take nesmím opomenout Ventarovu ochotu podřídit se jakémukoliv mému úkolu, který se třeba na první pohled zdál spíše jako jít hlavou proti zdi. Díky.
Feovi: Opět jsi mě přesvědčil, že jsi opravdu velký týmový hráč, kde pro dobro alliance jsi schopen si nechat provrtat koleno; tuto vlastnost velmi oceňuji a opravdu si toho vážím.
Rozymu: Vyždímal jsi ze sebe opravdové maximum; ustál jsi mé bombardování spoustou úkolů, měl trpělivost s častým odkládáním tahání na večerní hodiny… . Svoji roli jsi zvládl bravurně a byl jsi naší velkou oporou a proto ti patří velké díky.

Je toho hodně, co bych o členech mé aliance mohl říci. Bylo mi velkou ctí vám dělat vůdce, hodně mě to s vaší přítomností bavilo a moc jsem si to užil.

Velké díky také patří našim Dračím bratrům : alianci Špinavců pod vedením krále Včelky. Nebýt vašeho dobrého výkonu, který jste v celém průběhu tohoto věku podávali, těžko bychom dosáhli “Dračího vítězství”.

Poslední poděkování patří všem klanům/aliancím, se kterými jsme měli tu čest se utkat na bitevním poli. Války to nebyly jednoduché, mnohdy jste nám řádně přitopili a mně osobně občas pozvedli můj krevní tlak při čekání na to, jak že to vlastně dopadne.

Králové a vůdci aliancí klanu Draka, Sebeslav Včelka a Lothar Padawann

Členové klanu

ZeměVládceSílaBohat.ČestSlz
Land of Oblivionkrál Rozy Doombringer1M680M-8010Slzy bohů
Velkovévodství Temnakrál Snich3,3M1,2G-929Slzy bohů
Legie Temnotkrál Hauran Nesmrtelný3,3M1,2G-1149Slzy bohů
Corelliakrál Percival Wolfe2,9M1,3G09Slzy bohů
Ztracené pustinykrál Jáchym De Fendr2,6M940M09Slzy bohů
Věže Děsu a Běsukrál Ragnar Strážce Stínů2,1M780M-1709Slzy bohů
Estrondokrálovna Dessima Isia3M1,2G08Slzy bohů
Schönsteinkrál Tomas von Schönstein2,9M1,1G08Slzy bohů
Nor Dirkrál Anteilth an Čaroděj2,4M1,3G04Slzy bohů
Drahomílovská Dálavakrál Sebeslav Včelka4,1M820M-498-
Zapovězené vrcholkykrál Kharg Zatracený2,9M780M132 (+1%)-
Doupě krve a zmarukrál Ferodlak nakažlivý2,1M510M-87-
Temná Stranakrál Lothar Padawann1,9M550M-490-
Grotto of Despairkrál Ventar the Unholy1,8M670M-342-
Shadows Landkrál Rázghul Drtič1,4M420M75 (+1%)-
Lethalitykrál Feo1,2M410M-19-

Finální rivalové (72. - 75. rok)

57Slzy bohů
Vlajka klanu Smaragdoví hadi

vs.

Vlajka klanu Safíroví draci
75Slzy bohů

Semirivalové (68. - 71. rok)

47Slzy bohů
Vlajka klanu Perleťoví medvědi

vs.

Vlajka klanu Smaragdoví hadi
53Slzy bohů
78Slzy bohů
Vlajka klanu Safíroví draci

vs.

Vlajka klanu Stříbrní vlci
58Slzy bohů

Čtvrtrivalové (64. - 67. rok)

57Slzy bohů
Vlajka klanu Smaragdoví hadi

vs.

Vlajka klanu Zlatí lvi
54Slzy bohů
63Slzy bohů
Vlajka klanu Karmínové lišky

vs.

Vlajka klanu Safíroví draci
80Slzy bohů
50Slzy bohů
Vlajka klanu Perleťoví medvědi

vs.

Vlajka klanu Onyxoví panteři
31Slzy bohů
64Slzy bohů
Vlajka klanu Purpuroví orli

vs.

Vlajka klanu Stříbrní vlci
76Slzy bohů

Zpět do síně slávy Zpět na úvodní stránku