Vítězný klan II. věku

Smaragdoví hadi
Síla67M
Bohatství27G
Čest-4.811
Slzy bohů121Slzy bohů

Aliance klanu

#AlianceČlenůVůdceSílaBohatstvíČestSlz
1.Bdělí Erb aliance8král Wasar16M6,2G-75535Slzy bohů
2.Temné Hvězdy Erb aliance8král Flare Ceiphied16M7G-1.69128Slzy bohů
3.Vyznavači pluhu Erb aliance7královna Lili Motyčka11M5,6G-11728Slzy bohů
4.Bratrstvo bez praporců Erb aliance8král Berik Dondarrion20M5,5G-2.24826Slzy bohů
5.Strážci Naděje Erb aliance4král Barbog Gedwyr3,5M2,8G04Slzy bohů
Já král Wasar bych chtěl poděkovat:

Členům aliance Bdělí za to že až do konce věku zůstali bdělí. Baranovi za to že jeho armáda byla prakticky nepřemožitelná, Galbatorixovi za skvěle bojové výsledky, Vyvrhelovi taktéž za boj a také za pečlivost a spolehlivost, Pampelišce za obětavost a komunikaci, Jorahovi za tabulky a podnětné příspěvky, Sobčovi za neutuchající bojové nadšení a Hláďovi za zájem a nadšení pro hru.

Bratrstvu bez praporců za nadšení pro boj, které jsme museli i trochu mírnit. A Také za příspěvky do diskuze a Berikovi za to, že tomu dal nějaký rámec.
U Strážců Naděje hlavně Barbogovi, který to opravdu neměl jednoduché vzhledem k počtu aktivních členů ali. Děkuji ale i ostatním, kteří si to s námi alespoň zkusili.
Temným Hvězdám za výdrž při útocích na začátku věku. V závěru jim pak děkuji za úspěchy v útoku. Flareovi děkuji za spolupráci a podporu.
Vyznavačům pluhu za podporu trochu farmářské strategie, ale v závěru ukázali že stejně jako do farmení umí se opřít i do boje. Lili děkuji za podporu v době kdy situace v klanu byla poněkud bouřlivější.

Proslov k ostatním klanům:
Draci , naučili jste nás, že někdy prostě není možné se válce vyhnout. Na druhou stranu jsme rádi za vaše útočné výpady v závěru věku, bez nich bychom nevyhráli.
Lišky , neberte to osobně, ani my jsme to tak nebrali. Považovali jsme vás za velmi silné protivníky, proto jste se pro nás stali cílem číslo jedna. Jsme rádi, že jste nás v závěru trochu podcenili, protože jinak bychom neměli nejmenší šanci.
Lvi , naše vzájemné NU přerostlo ve spojenectví. Chvíli to vypadalo, že pomůžeme k vítězství my vám. Nakonec to dopadlo obráceně. Nicméně myslím, že to bylo dobré spojenectví pro obě strany.
Orli , v průběhu věku jsme se jen tak oťukávali, ale o to bouřlivější byl závěr. Věřím, že se to líbilo i vám.
Vlci , vaše statistická síla nebyla vysoká, vsadili jste na velký počet slz. Rozhodně to ale nebyl špatný nápad, neboť v závěru vám k vítězství scházel jenom kousíček.


Následují proslovy vůdců jednotlivých aliancí našeho klanu.

Barbog Gedwyr:
Opravdu výsledek mě velice potěšil a Dadovy vykulené oči hned po přepočtu mluvily za vše. Já bych Vám všem chtěl moc poděkovat za celý věk. Vše dobře dopadlo a že tam nejsme sami? To vůbec nevadí.
Děkuji Wasarovi za snahu to zde ukočírovat a myslím si, že se mu to i krásně povedlo. Děkuji také Vám všem ostatním, neboť jste mi ukázali, že spoluprací, správnou kritikou, ale i zdravým odhodláním jsme měli na to dotáhnout to do konce.
Ještě jednou díky všem a děkuji svým Strážcům za to že mě neukamenovali a i my jsme přispěli svým malým dílem.{vct


BERIK DONDARRION, lord Černoazylu, zvaný Bleskurychlý lord, často považován za mrtvého:
Co si budeme namlouvat, věk začal pro Bratrstvo poněkud nešťastně. Hned v první řeži jsem (už podesáté) zemřel :-/, Edrik si už zoufal, Thoros ale nezklamal… Začal jsem však zdatně konkurovat zrůdné Paní Kamenosrdce, u které se oživení podařilo vskutku na poslední chvíli. Možná proto zbytek hadího klanu, vida nás dva, odmítal uctívat našeho mocného boha války R-hllora a nám nezbylo nic jiného, než se vydat cestou poklidného průběhu věku.
A tak ubíhal čas, zatímco nepřátelé sílili a spřádali úklady, Šílený lovec přišel o ptáky (paradoxně zásluhou jiných ptáků) a Citrošovi se rozpadl kus pláště, dokonce byl podniknut zákeřný útok na samotného Ducha nejvyššího srdce! Tu však sáhl Tom do strun a Bratrstvo pozvedlo zbraně proti řadám uzurpátorů a plenilo jejich hrady a ležení, aby nastolilo rovnováhu ve jménu jediného právoplatného krále Roberta (taky už po smrti)!
Nakonec vše dopadlo, jak mělo :o) Pod vedením R- hllora se Smaragdoví hadi v závěru věku stali nejútočnějším klanem a ničili slzy, kde se dalo. Naše válečná aktivita ve spojení s diplomacií, podceněním ze strany nepřátel (ztratili jsme nejméně slz z klanů bojujících o vítězství) a přízní paní Štěstěny nás dovedla do síně těch, na které nebude nikdy zapomenuto.
Chtěl bych na tomto místě poděkovat svým kolegům z aliance: Citrošovi a jeho bandě nemrtvých; Duchně za její útočné výpady; Edrikovi, který si vedl na nováčka více než dobře; Thorosovi za oživení; Tomovi za jeho nadhled; Šílencovi, který přestál útoky nepřátel, a Lady Stoneheart, spolupachatelce ve vedení aliance. Dík patří samozřejmě i králi Wasarovi, který zvládl ukočírovat seskupení odlišně syčících hadů, a také všem ostatním členům klanu, bez nichž by výhry nebylo nikdy dosaženo.


Flare Ceiphied z Varetty Kataartské:
Já to vezmu jen stručně.
Děkuji všem, ať už alianci své nebo jiné se kterou mi bylo ctí sdílet tento klan. Ani v dalším věku Hvězdy nevyhasnou. A proto se s Váma se všema rád setkám, ať už pod společným praporem, nebo na bojišti. {#:-){up

Lili Motyčka z Ráje u dvou ruchadel:
Cesta k vítězství prý bývá trnitá, to si ale neumíte představit, jak moc tahle cesta trnitá byla.
Co tě nezabije, to tě posílí? Joooo, tak teď už nás nic neporazí.
Vítěz může být vždy jen jeden…. No, to taky není úplná pravda :o)
Chceš-li vyhrát, spolupracuj, chceš-li vyhrát, nepodceňuj soupeře, chceš-li vyhrát, musíš mít štěstí, chceš-li vyhrát, nesmíš to vzdát.
Utrpení, hádky, rozdílné názory… urážky, beznaděj, války… dobytí, nedobytí, smrt…přátelství, nepřátelství, deziluze…obránci, útočníci, mágové… kritika, nepochopení, podpora…ústupky, kompromis, spolupráce?
I když to tak z počátku nevypadalo, jsem hrda a pyšna, že jsem byla součástí tohoto klanu, jsem hrda a pyšna, že umíme táhnout za jeden provaz, jsem hrda a pyšna, že nás rozdílnosti nerozdělili a nemuseli jsme nikoho z řad našeho klanu vyloučit či se k němu nehlásit, jsem hrda a pyšna na svou ali, která dokázala ukázat nesporné kvality a oddanost věci, jsem hrda a pyšna na to, jak krásně umíme farmit, ale i na to, jak umíme bojovat, mé srdce se dme radostí, že jsme boj, který vypadal téměř beznadějně, nevzdali.
Někde jsem slyšela, že do proslovu se hodí poděkování. To nepochybně ano, přesto nebudu na tomto místě děkovat celému klanu, neb těm už jsem děkovala přímo. Stejně tak nebudu jednotlivě děkovat všem členům naší aliance, neb je zřejmé, že bez nich bych samozřejmě sama vyhrát nemohla.
Snad jen, jestli si někdo či něco zaslouží věčnost v Síni slávy, tak zvláštní poděkování patří panovníkovi jménem Anavar Sirthis ze země Wyrzian, bez jehož prostořeké přítomnosti by aliance Vyznavači pluhu nikdy nevznikla a bez jehož očividné podpory bych teď nemohla napsat…
Máme to v kapse !!!
Tak pravila Lili Motyčka z Ráje u dvou ruchadel, haluzí a shodou okolností vůdkyně aliance Vyznavači pluhu, jež se s vámi tímto loučí…


A poučení na závěr {:-D:
"Není důležité zvítězit! Naopak je důležité nevzdat se! Neboť, až to všichni vzdají, my zvítězíme!"

Členové klanu

ZeměVládceSílaBohat.ČestSlz
Spící jeskyněkrál Baran Nejbdělejší4M610M010Slzy bohů
Slunné hájekrálovna Pampeliška1,9M660M1 (+1%)10Slzy bohů
Wyrziankrál Anavar Sirthis2,3M920M09Slzy bohů
Nutrondská zeměkrál Grip1,6M940M1 (+1%)9Slzy bohů
Red Weddingkrálovna Lady Stoneheart3M850M08Slzy bohů
Ráj u dvou ruchadelkrálovna Lili Motyčka2,5M1,1G08Slzy bohů
Vanaheimkrál Kron1,9M1,2G08Slzy bohů
Hrad číslo pětkrál Wasar1,2M590M06Slzy bohů
Kvákovkrál Falux760K530M06Slzy bohů
Blackhavenkrál Berik Dondarrion3,5M950M81 (+17%)5Slzy bohů
Kostěný leskrál Lem Citroš1,3M410M05Slzy bohů
Dreamlandkrál Cloudi2,5M970M04Slzy bohů
Pustý hradkrál Vyvrheľ2,3M980M-384Slzy bohů
Sedmipotočíkrál Tom Sedmistruna3,6M520M-3363Slzy bohů
Caladankrál Edrik Dayne2,7M960M-5533Slzy bohů
Tower of Cry Melodykrál The Forbidden One1,9M1G03Slzy bohů
Medvědí ostrovkrál Jorah Mormont1,8M930M03Slzy bohů
Svantovítovy štítykrál Barbog Gedwyr1,7M960M03Slzy bohů
Molag Markrál Ladriel1,7M760M03Slzy bohů
Varetta Kataartskákrál Flare Ceiphied490K560M03Slzy bohů
Moat Cailinkrál Thoros z Myru2,1M560M02Slzy bohů
Budainkrál Marid Audran1,5M1,1G-231Slzy bohů
Nížiny smutkukrál Beliar1,4M660M1 (+1%)1Slzy bohů
Smutné údolíkrálovna Leria1,3M950M01Slzy bohů
Zákřovkrál Sorge1,2M770M01Slzy bohů
Východní chrámkrál Sobča1,1M570M-4141Slzy bohů
Simsekler Grubukrál Hláďa1M510M2 (+1%)1Slzy bohů
Black Wing Lairkrál Lord Victor Nefarius3,7M790M-1.692-
Údolí nadějekrál Merlot2,8M750M0-
Orthíadkrál Galbatorix2,5M1,3G-306-
Nejvyšší srdcekrálovna Duch2,2M640M-1.370-
Kamenné septumkrál Šílený lovec1,4M630M-70-
Underdarkkrál Jarlaxl1,2M460M-95-
Tanreburgkrál Thorax510K730M0-
Lands of forgottenkrál Klem29K200M0-

Zpět do síně slávy Zpět na úvodní stránku